Bet pēc likuma, Rēzeknes slimnīcu būtu jāslēdz

Pirms mēneša, ja vienam skolotājam konstatēja pozitīvu PCR testu, visa klase, vai pat visa skola pārgāja attālinātās mācībās.

Ja tā “sargā” skolu, vai nav visa slimnīca jāslēdz?

Kāpēc neslēdz visu slimnīcu?

Pēc plašas darbinieku testēšanas Covid-19 atklāj 30 Rēzeknes slimnīcas darbiniekiem

2020 g. 25. novembrī


Plaša darbinieku testēšana atklājusi Covid-19 30 Rēzeknes slimnīcas darbiniekiem, kuriem noteikta karantīna, informēja ārstniecības iestādē.

Slimnīcā uzsvēra, ka, pateicoties izstrādātajiem un ieviestajiem pretepidemioloģiskajiem pasākumiem, tostarp veicot apjomīgu slimnīcas darbinieku testēšanu, ir izdevies novērst Covid-19 plašāku izplatību slimnīcā.

Pārbaudot vairāk nekā 470 darbinieku, inficēšanās konstatēta 30 gadījumos, lielākoties jaunākā un vidējā personāla vidū.

Saslimšana lielākajā daļā gadījumu norit asimptomātiski – bez īpašām slimības izpausmēm.

Inficētie darbinieki atrodas karantīnā, bet tiešās kontaktpersonas pašizolācijā.

Slimnīcas darbība netiek pārtraukta. Slimnīca turpina sniegt neatliekamos un plānveida pakalpojumus.

Darbinieku inficēšanās ar Covid-19 iestādē konstatēta arī iepriekš.

Pašlaik slimnīcas Infekcijas slimību nodaļā ārstējas seši Covid-19 pacienti.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem Rēzeknē ar Covid-19 pēdējās 14 dienās saslimuši 56 cilvēki.

Ja “Saslimšana lielākajā daļā gadījumu norit asimptomātiski – bez īpašām slimības izpausmēm,” ko lai mēs konstatējam par CV19 infekcijas bīstamību?

Vai Latvijā lieto testu, kas ir spējīgs identificēt infekciju?

Ja Ilze Viņķele paīstam cenšās aizliegt Ziemassvētkus, vai jūs nevarat pēdīgi nākt palīgā, un piestrādāt pie iesnieguma Ilzi Viņķeli, Krišjāni Kariņu, Uga Dumpi, un Jūriju Perevoščikovu arestēt?

Tātad, pēc SPKC loģikas sakarā ar: kafejnīcām, restorāniem, skolām, sporta klubiem, koriem, deju grupām un visam kas pataisa mūsu dzīves par skaistiem un jaukiem — ar šiem pozitīviem testiem tākā Rēzeknes slimnīcā — nu ja tā būtu skola vai uzņēmums, tad būtu jāslēdz ciet. Bet ja tā ir slimnīca, kur iet daudz cilvēku un izmainās ar jūsuprāt šo neredzāmo lidojošo CV19 pūķi, tad nav jāslēdz ciet, un var uzsvērt ka lielākā daļa “gadījumu norit asimptomātiski?”

Ja jūs esat slimību un profilakses centrs, kādu īstu profilaksi jūs iesakiet?

Vai nav profilaktiskāk arestēt Ilzi Viņķeli, Krišjāni Kariņu, Uga Dumpi, un Jūriju Perevoščikovu?

Vai jūs goda vārds potēsities ar poti, kas ir jātransportē -70C temperatūrā? Kamdēļ to potes šķidrumu jātransportē tik aukstā temperatūrā?

Ka var profilaktiski sargāties no šīs potes?

Ja jūs neatbildiet, jo nevēlaties ka jūs no darba atlaiž, vai nebūtu jēdzīgāk atlaist tos kas jūs apdraud, tā lai jūs varētu brīvi runāt un brīvi cilvēkiem ar jūsu amatu palīdzēt, nevis viņus arī apdraudēt?

Vai SPKC zin, ka PCR tests nav spējīgs identificēt infekciju, un ka CV19 RT-PCR testa izveidotājs un pārdevējs viltoja savu disertāciju?

Vai SPKC piedalās genocīdā pret Latvijas iedzīvotājiem?

Related Articles

Responses