Par vlat.lv

Man, dainim v. michelim, pieder vlat.lv, bet šobrīd nav daudz lietotāju. 

kam domāta: oriģināli bija doma izveidot kibervalūtu virtuālais lats. tad sāka pat labus cilvēkus arestēt par sīkumiem kibervalūtu veidošanā, un domāju pagaidīt. tātad izveidoju portālu virtuālie latvieši. 

saikne, vietne, izmaiņa — arī vieta kur prezentēt produktus eksportam, vieta, ja nu gadās ārzemēs, kur latviešiem nebūtu jājūtās tik vientuļiem. izmaiņa par latviešu skoliņām utt…nu konfigurēju tur tādu kā FB alternatīvu

Bet FB tik spēcīgs, ka lietotāju nebija, bet tagad FB krīt. 

Un tagad ir nācis kovidafēra. 

Tātad, FBam nevar uzticēties dokumentus saglabāt. 

Daļa no mana dzīves mērķa, varbūt galvenais mans mērķis, ir sargāt mūsu mazmazbērnu, un viņu mazmazbērnu, labklājību. 

Tātad, izveidoju Mazmazbērnu labklājības intrešu grupu, kurā nu tupu gandrīz vai viens. Esmu intervējis vairākus cilvēkus, un dažas intervijas neesmu augšuplādējis, jo to visu daru savā brīvā laikā ar saviem līdzekļiem. 

Jo tagad Gobzema partija izskatās tik biedoša, iespējams, ka varbūt pēc 20 gadiem, nodibinātu politisku partiju ar nosaukumu “Mazmazbērnu labklājībai.” Kad man ir doma to darīt šodien, jūtos izrauts no dzīves plāniem, bet esmu šokā kā par nodokļu maksātāju naudu pat Saeimas deputāti var tik šausmīgi rīkoties pret tautu. Ja ieliktu bērndārzniekus un kādus dažus tīneidžerus, būtu tautai labvēlīgāka likumdošana. 

Šie “čati” nav vienkārši — tēmas nav sadalītas utt, nu nav viens “online forum,” uz FB pilnīgi vairs nevar uzticēties, nezinu kā ir ar draugiem.lv

Iespējams, ka vlat.lv iebūvētu deitinga iekārti, kas tad būtu salīdzināms ar otrapuse.lv, arī vienkārši, jo manā pārvaldībā nodrošinu kooperatīvu un draudzīgu gaisotni. 

Ar vairāk lietotājiem, izsijās arī lietotāju procesus, varbūt kaut kur ar konfigurāciju nav optimāli — bet sistēmai ir internal messaging, draugu connections utt. ir laba sistēma. 

tātad no sevīm to piedāvāju, un arī tagad pašam vienkārši vajag vietu kur sakopot dokumentus. man maucās virsū diezgan intensīvi procesi, un šobrīd esmu no FB bloķēts, tātad vispāri nevaru īsti sniegties pēc palīdzības, kā tagad ar FB ierasts. 

Līdzīgu sistēmu taisu Pasaules Advokātu Aliansei, lai starptautiski advokāti varētu ar tiesas dokumentiem privāti dalīties. 

Apmēram tā…

Related Articles

Responses