Kur jauni vai topošie vecāki var atrast mācību kursus, psihoemocionāli veselu pasniedzēju vadībā?

Veselības ministriju ir pārņēmusi deluzionālā psihōze sakarā ar kovidkulta rituāliem, kā piemēram distancēšanas, izolācijas, un masku valkāšanas, uzspiešanu Latvijas iedzīvotājiem. 

Diemžēl, ja ministrija pati ir iekritusi kovidkultismā, tad tā psihoemocionālus veselības pakalpojumus sniegt nevarēs, un jauniem un topošiem vecākiem būtu jāapmeklē mācību programmas psihoemocionāli veselīgā vidē, kur atrastu psihoemocionāli veselīgus pasniedzējus. 

Veselības ministrija sadarbībā ar veselības centru “Vivendi” aicina uz bezmaksas izglītojošu un praktisku nodarbību ciklu “Es, mēs un mūsu mazulis. Emocionālie izaicinājumi un risinājumi topošiem un jaunajiem vecākiem”. 

https://esparveselibu.lv/bezmaksas-apmacibu-programmu-jaunajiem-un-toposajiem-vecakiem

Jo veselības ministrija šobrīd slimo ar kovidkulta desuzionāli psihōzi, vai ir zināmi veselības centri, kas piedāvā līdzīgus, bet psihoemocionāli veselīgus kursus, psihoemocionāli veselu pasniedzēju vadībā?

Francijā un Kalifornijā, ierobežo grūtniecēm elpošanu, viņām spiedus kārtā vilkt maskas. Grūtnieces vemj, nevar elpot, un maskas izraisa nevajadzīgas dzemdēšanas operācijas.

Kā izskatās Vivendi veselības centrā?

Vai Vivendi veselības centrā:

Iesaka vilkt maskas dzemdējot?

Liek pavadpersonām vilkt maskas kamēr grūtniece dzemdē?

Liek klātienes kursa dalībniekiem ierobežot elpošanu ar maskām?

Iesaka ar zīdaiņiem komunicēt maskās?

Cerams, ka Latvijā ir kur droši un bez maskām dzemdēt!

Lasītājiem lūgts dalīties ar informāciju komentāros, lai grūtnieces varētu atrast labas vietas, iestādes, un palīgus, lai varētu droši dzemdēt!

Related Articles

Responses